Altany i pergole

Funkcjonalne ozdoby ogrodu

Ogród to miejsce relaksu po pracy. Wspaniałym miejscem do odpoczynku będzie ogrodowa altana lub ażurowa pergola. Wykonujemy różnego rodzaju altanki, pergole i inne zabudowy w stylu nowoczesnym jak i klasycznym. Dodatkowo oferujemy pełne wyposażenie produkowanych przez nas altan w postaci drewnianych mebli ogrodowych, ławek, donic i różnego rodzaju zabudowy.

    W SKRÓCIE :
  • Styl klasyczny lub nowoczesny
  • Drewno europejskie lub egzotyczne
  • Możliwość zamówienia altan otwartych jak i zamkniętych
  • Zapewniamy dowóz na miejsce wyznaczone przez Klienta oraz montujemy konstrukcję

Konstrukcja nośna altan klasycznych wykonywanych przez naszą firmę jest z drewna litego lub klejonego warstwowo. Zastosowanie drewna klejonego warstwowo przedłuża żywotność altany a także ogranicza naturalne pękanie belek . wiata Ciekawym przykładem konstrukcyjnym jest altana zbudowana na planie sześciokąta lub czworokąta z niedużymi pergolami po każdej stronie słupa.
Altany nowoczesne przyjmują prostą, bardziej lub mniej opływową formę, która idealnie wkomponowuje się w zielone otoczenie.

Projekt altany powstaje zawsze w ścisłej współpracy ze zleceniodawcą i jest odbiciem jego wyobrażeń ujętych w nasze "ramy konstrukcyjne". Także wszelkie dodatki oraz kolorystyka to efekt ścisłej współpracy. Altana, jako miejsce relaksu powinna odpowiadać swoim wyglądem oczekiwaniom klienta oraz jego najbliższych.

Opleciona pnączami pergola to ważny element ogrodu - w dodatku wielofunkcyjny: ta ażurowa konstrukcja bywa ogrodową ścianką działową, osłoną tarasu i kącika do relaksu, a nawet rodzajem altany - rozbudowana pergola z pewnością będzię świetnym miejscem do odpoczynku w słoneczne dni.

Co wyróżnia naszą firmę na tle innych firm wykonujących altany ? Przede wszystkim niezwykle bogata oferta wzorów kolorów i materiałów. Wykonujemy jak i montujemy altany i pergole. Każda nasza altana charakteryzuje się idealnym połączeniem najwyższej jakości oraz niezwykle konkurencyjnej ceny.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami w galerii, które przedstawiają przykłady altanek i pergoli :