Drewniane balustrady

Zewnętrzne i wewnętrzne

Drewno to naturalnie piękny i przyjazny człowiekowi materiał, który wnosi do bryły domu ciepło i zaufanie. Dlatego właśnie VESA specjalizuje się w produkcji robionych na zamówienie balustrad drewnianych. Wykonujemy balustrady balkonowe, tarasowe przeznaczone na zewnątrz jak i balustrady schodowe - wewnętrzne.

    W SKRÓCIE :
  • Balustrady schodowe
  • Balustrady balkonowe, tarasowe
  • Drewno europejskie lub egzotyczne
  • Różne możliwości kolorystyczne i konstrukcyjne

Dzięki zastosowaniu precyzyjnej obróbki drewna tworzymy balustrady drewniane z dbałością o każdy szczegół. Konstrukcję balustrady ukrywamy w drewnie tak, by jego magia mogła w pełni czarować oczy Państwa oraz znajomych. Wieloletnie doświadczenie łączymy z poczuciem smaku, dzięki czemu nasze rozwiązania mogą dopasować się do Państwa domu. Kupując wysokiej jakości przebrane drewno zapewniamy Państwu trwałość i wiarygodność na lata zamawianych balustrad.

Na balustrady przyjmujemy zamówienia indywidualne, według pomysłu lub projektu klienta, ale także udostępniamy sporo swoich pomysłów. Na życzenie klienta do budowy balustrad wykorzystujemy również inne materiały takie jak stal nierdzewna, metal lub szkło. Wykonujemy również zabudowane balustrady schodowe - wyglądające jak ścianki ażurowe z drewna.

Co wyróżnia naszą firmę na tle innych firm wykonujących balustrady ? Przede wszystkim niezwykle bogata oferta wzorów kolorów i materiałów. Wykonujemy jak i montujemy balustrady. Każda nasza balustrada charakteryzuje się idealnym połączeniem najwyższej jakości oraz niezwykle konkurencyjnej ceny.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami w galerii, które przedstawiają przykłady balustrad :