Dla dzieci

Drewniane place zabaw

Radosne drewniane place zabaw dla dzieci są gwarancją doskonałej rozrywki dla najmłodszych na długie godziny. Właściwie dobrane komponenty pozwalają na wykorzystanie możliwości zaangażowania wszystkich partii mięśni w zabawę, kształcąc i doskonaląc motorykę dziecka. Jednocześnie niezwykle interesujące rozwiązania zastosowane przy konstrukcjach drewnianych korzystnie wpływają na rozwój dziecięcej wyobraźni.

    W SKRÓCIE :
  • Drewniane place zabaw dla dzieci
  • Pojedyncze moduły takie jak huśtawki, piaskownice, wieże
  • Drewno europejskie lub egzotyczne
  • Różne możliwości kolorystyczne i konstrukcyjne

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór różnego rodzaju modułów, pozwalających na stworzenie kompleksowego miejsca rozrywki jak pojedynczych produktów tsakich jak huśtawki, piaskownice, wieżyczki idealnie nadające się do małego ogródka. Wszystkie elementy wykonujemy z drewna oraz innych materiałów naturalnych, dzięki czemu nie emitują szkodliwych substancji do otoczenia. Ponadto poszczególne elementy są konstruowane z myślą o zachowaniu najwyższego stopnia bezpieczeństwa bawiących się na nich maluchów.

Proponujemy kompletne zestawy, jak i pojedyncze komponenty. W naszym asortymencie znajdują się uwielbiane przez maluchy huśtawki. Polecamy również coraz popularniejsze zjeżdżalnie oraz niezawodne piaskownice. Zachęcamy także do wyposażenia placu zabaw w drewniane domki oraz altanki.

Co wyróżnia naszą firmę na tle innych firm wykonujących drewniane place zabaw ? Przede wszystkim niezwykle bogata oferta wzorów kolorów i materiałów. Wykonujemy jak i montujemy nasze prdukty. Każdy nasz komponent charakteryzuje się idealnym połączeniem najwyższej jakości oraz niezwykle konkurencyjnej ceny.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami w galerii, które przedstawiają przykłady placów zabaw dla dzieci :