Inne produkty z drewna

wszystko to, na czym opiera się architektura drewniana ogrodu

Firma Vesa jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z kilkuletnim doświadczeniem. Zajmujemy się również produkcją huśtawek grodowych, domków narzędziowych, drewutni, wiat, donic, bud dla psów i innych. Wykonujemy także elementy architektury grodowej na indywidualne zamówienie.

    W SKRÓCIE :
  • Drewniane huśtawki wolnostjące i podwieszane
  • Drewniane wiaty, domki narzędziowe, drewutnie
  • Drewniane donice, obudowy na studnie, budy dla psów/li>
  • Drewniane podesty, kwietniki, mostki, palisady

Wykonujemy wszystko to, na czym opiera się architektura drewniana ogrodu. Skupiamy się na indywidualnych zamówień naszych klientów. Wasze potrzeby są naszymi potrzebami. Jeżeli masz jakiś pomysł, który tylko jest związany z drewnem, przyjdź i pochwal się nim. To co dla innych firm nie możliwe, dla nas to tylko wyzwanie. Podążając za swoją pasją będziemy wzbogacać ofertę w coraz to nowsze produkty. Chcemy, aby każdy z was mógł czuć się zaspokojony i znalazł coś dla siebie. Przy ogromnym zaangażowaniu jakie towarzyszy nam w tworzeniu ciekawych wzorów i konstrukcji drewnianych, bardzo ważna jest dla nas jakość wyrobu. Nie pozwolimy, by nasze produkty były tylko prowizorycznymi atrapami sklepowymi. Produkcja masowa nigdy nie dorówna wykonaniu na indywidualne zamówienie.
Co wyróżnia naszą firmę na tle innych firm wykonujących drewniane produkty ogrodowe? Przede wszystkim niezwykle bogata oferta wzorów kolorów i materiałów. Wykonujemy jak i montujemy nasze produkty. Każdy nasz komponent charakteryzuje się idealnym połączeniem najwyższej jakości oraz niezwykle konkurencyjnej ceny.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami w galerii, które przedstawiają przykłady naszych wyrobów :