Meble ogrodowe

Nieodłączny element spotkań w ogrodzie

Meble ogrodowe powinny pasować do otoczenia, z którym będą sąsiadować – ustawione przy domu muszą tworzyć spójną całość z elewacją, a te w pobliżu roślin powinny delikatnie podkreślać ich naturalne piękno. Firma vesa wyknuje meble na zamówienie według wytycznych klienta.

    W SKRÓCIE :
  • Drewniane zestawy ogrodowe
  • Pojedyncze ławki, krzesła i leżaki
  • Drewno europejskie lub egzotyczne
  • Różne możliwości kolorystyczne i konstrukcyjne

Drewniane meble ogrodowe są dobrym wyborem do większości ogrodów. Drewno jest materiałem pochodzenia naturalnego, a zatem dobrze komponuje się z ogrodową zielenią. Pasuje do innych drewnianych elementów małej architektury ogrodowej, jak płotki, pergole czy altanki. Drewniane meble nie będą raziły ustawione bezpośrednio na trawniku, ale też dobrze zaprezentują się na nawierzchniach utwardzanych, z płyt czy z kamienia. Nadają się zatem również na taras czy patio. Wybierając meble drewniane do kącika wypoczynkowego w ogrodzie, nie musimy się zatem obawiać, że nasz ogród straci na estetyce.

Meble ogrodowe z drewna są ciepłe w dotyku, ładnie się starzeją, a ich naturalna kolorystyka nigdy nie razi wśród zieleni. Do wyboru są meble z drewna sosny, świerku, dębu, buku, olchy, brzozy, a także teaku, bangkirai, meranti i innych gatunków egzotycznych. Te z drewna egzotycznego są znacznie trwalsze.
Firma Vesa wykonuje nowoczesne oraz klasyczne zestawy ogrodowe w postaci stół + krzesła jak i ławki + stół lub innych kombinacji. Przyjmujemy także zlecenia na wykonanie przerożnych wzorów leżaków, ławek, ławeczek i innych mebli do ogrodu. Świetnym pomysłem jest również taras wraz z zabudowanymi ławkami.

Co wyróżnia naszą firmę na tle innych firm wykonujących meble ogrodowe ? Przede wszystkim niezwykle bogata oferta wzorów kolorów i materiałów. Wykonujemy jak i montujemy meble ogrodowe. Każdy nasz zestaw mebli charakteryzuje się idealnym połączeniem najwyższej jakości oraz niezwykle konkurencyjnej ceny.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami w galerii, które przedstawiają przykłady mebli ogrodowych :