Ogrodzenia drewniane

Nowoczesne i klasyczne

Firma Vesa oferuje szeroki wybór asortymentu z zakresu ogrodzeń drewnianych. Znajdą u nas Państwo nowoczesne ogrodzenia drewniane a także klasyczne ogrodzenia sztachetowe. Nasze produkty charakteryzują się bogatym i unikalnym wzornictwem, formą oraz stylem. Istotnym atutem naszego centrum ogrodzeń jest szeroki wybór.

    W SKRÓCIE :
  • Drewno europejskie lub egztyczne
  • Słupki drewniane, metalowe bądź aluminiowe
  • Listwy lub sztachety
  • Duży wybór kolorystki, kształtu, układu i szerokości listew

Oferowane przez nas ogrodzenia są najwyższej jakości, tworzone z materiałów solidnych i estetycznych, które ochronią odgrodzony teren, ale również poprawią jego wizerunek. Gwarantujemy ogromny wybór kolorów i wzorów i atrakcyjne ceny, dzięki czemu każdy z Państwa znajdzie u nas coś odpowiedniego.

Głównymi elementami, z których składają się ogrodzenia drewniane są różnego typu sztachety lub listwy przymocowane w pozycji pionowej, poziomej bądź ukośnej do wykonanych z metalu lub drewna poprzeczek. Sztachety lub deski zamontowane mogą być na sposób pełny lub ażurowy. Ogrodzenia drewniane występują w wielu gotowych wzorach, jednak istnieje także możliwość wykonania zamówień opartych o projekt klienta. Pozwala to na doskonałe dopasowanie wizualnych, oraz praktycznych właściwości ogrodzenia do swoich indywidualnych upodobań i potrzeb. Ogrodzenia najczęściej wykonuje się z świerku olchy i sosny. Wykonujemy również ogrodzenia z drewna egzotycznego np. meranti i iroko. Każde listwy są lakierowane i impregnowane według ustaleń z klientem. Zabezpieczenie drewna impregnatem, pozwala znacznie poprawić trwałość drewnianych ogrodzeń i ich odporność na zmieniające się warunki atmosferyczne.

Co wyróżnia naszą firmę na tle innych firm wykonujących ogrodzenia ? Przede wszystkim niezwykle bogata oferta wzorów kolorów i materiałów. Wykonujemy kompleksowe systemy ogrodzeń, jak i pojedyncze listwy do samodzielnego montażu. Każde nasze ogrodzenie charakteryzuje się idealnym połączeniem najwyższej jakości oraz niezwykle konkurencyjnej ceny. Wykonujemy również drewniane bramy oraz furtki na zamówienie.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami w galerii, które przedstawiają przykłady drewnianych ogrodzeń :